Неділя, 22.10.2017, 11:10

Файловий архів

Консультації

Пам’ятка для вихователів щодо організації «міні – занять», як однієї із форм розвивально – виховної зайнятості дітей.

Консультація для педагогів «Рекомендації вихователям щодо організації взаємодії з батьками у період адаптації»

Рекомендації до керівництва самостійною ігровою діяльністю дітей

Психолого-педагогічна характеристика на вихованця дошкільного закладу

Організація ігрової діяльності дошкільників

Відкриті заходи та заняття

Заняття з логіко-математичного розвитку з використанням паличок Кюізенера   "На допомогу Смішарикам" (старша група) Підготувала: вихователь Довбах Н.Г.

Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань з використанням ІКТ «Розповідь сніжинки» (ІІ молодша групаПідготувала: Ісамбаєва В.Г.

Бінарне інтегроване заняття з правового виховання   «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай» (старша група) Підготували: вихователь Суденко А.А., практичний психолог Корецька Л.В.

Бінарне інтегроване заняття (мовленнєве спілкування, грамота, природа з використанням елементів пісочної та кольоротерапії) «Зимова казка» (старша група) Підготували: вихователь  Попружна О.О., практичний психолог Корецька Л.В.

Заняття з художньо-естетичного розвитку дітей із використанням ІКТ   (ІІ молодша група)  "Ковдра для Маші" Підготувала: вихователь: Бендік Ю.В.

Сценарій патріотичного свята з правового виховання «Ми діти твої, Україно!».  (старша група)  Підготували: вихователь Кочко А.П., муз.керівник Шевченко Ю.О..